Inteligentní podtlakový systém

Chcete-li zapomenout na problémy s vývěvami,vzpomeňte si na DVP!

Některé vývěvy vám neustále připomínají svou existenci nutností opakované výměny klínového řemene, nákladnou údržbou, neúnosným hlukem a kolísáním výkonu.

To neplatí o DVP.

DVPFweb

Díky DVP již nemáte žádné starosti, které se týkají vývěv, jež jsou poháněné klínovým řemenem. Funkce přímého pohonu umožňuje klidnější tok podtlaku, snižují se nákady na údržbu,
hlučnost je nižší.

Hluk, jenž je vytvářen tradičními vývěvami, je u DVP redukován až na 72 dB. Velice rychle si povšimnete rozdílu. A stejně tak i vaše dojnice.

Kromně toho jsou sníženy požadavky na údržbu, a to díky lapači, jenž chrání vývěvu před jakýmkoliv poškozením, které může být způsobeno přítomností vody nebo nečistot s nasávaného vzduchu.

Vyberte si DVP pro její spolehlivost a sníženou hlučnost.

 

Delaval vývěva DVP

Stabilní podtlak

Sortiment DVP vývěv zahrnuje tři velikostní typy – 800, 1200 a 1600 – tak, aby odpovídaly požadavkům vašeho dojicího zařízení. Díky stabilní dodávce podtlaku mohou regulátory, pulsátory a dojicí soupravy pracovat v ideálním režimu a zajistí, že jsou vaše zvířata podojena s maximálním konfortem a že jsou držena v dobrém zdravotním stavu.

Úspora energie – DeLaval pohon s proměnnou rychlostí otáček NFONFO_driveweb

DeLaval pohon NFO představuje na trhu dojicích zařízení jediný pohon s proměnnou rychlostí otáček, který používá technologii Natural Field Orientation. Jedná se o technologii, která ve srovnání s jinými pohony zajišťuje nejen špičkový výkon, ale dělá to bez generování hluku nebo vytváření elektromagnetického rušení.

DeLaval pohon NFO reguluje frekvenci motoru pomocí sinusového napětí a proudu do motoru bez působení interference (rušení). Všechny ostatní pohony s proměnnou rychlostí otáček používají puls s modulací (PWM), který rozděluje napětí do krátkých nerovnoměrných pulsů.

Jednotku DeLaval NFO lze snadno nakonfigurovat s nově zakoupeným systémem nebo jako inovativní prvek k již existujícím systémům, kde začne okamžitě šetřit peníze.

Nižší spotřeba oleje

Vysoká technická propracovanost znamená, že DVP vývěva spotřebuje méně oleje než jinévývěvy. Ve standardní výbavě je též zabudován lapač oleje, takže tento olej může být recyklován pro další použití. Pro co nejvyšší výkon vždy používejte nový olej.

Rychlá instalace

Kompaktní design usnadňuje najít příhodné místo pro usazení vývěvy.

Bezpečnost

Díky vývěvám DVP se nemusíte obávat žádného nebezpečí od klínových řemenů nebo zvýšených nákladů na zajištění bezpečnosti. Nejsou zde části, které by mohly zachytit neopatrnou obsluhu.

yt1